BATTLE

Líbí se mi 227 10 208 zhlédnutí Lide.cz Více a embed
30. 7. 2010 - První český streetdance film Battle konečně on-line. Vyrobila tvůrčí skupina V7M ve spolupráci s BDS a s podporou Filmové Akademie Miroslava Ondříčka v Písku.

Vaše komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášeni. Pokud nemáte účet na Seznamu, můžete se zaregistrovat.

mishpule 05. 03. 2012

Zajímavá sonda. Tohle může být určitě atraktivní pro lidi kteří mají rádi tento hudební styl a vlastně i životní směr. Mě to nenadchlo ale ani nijak neurazilo. Je to dobrý, což je za 3 - ale je to puze můj subjektivní názor. Vesnice je lepší :-)

repoilka [seznam.cz] 18. 03. 2011

Určitě dobrej námět - i Čechy potřebujou tenhle typ filmů,zvlášť když je subkultura hip-hopu (nebo jak si říkáte) u nás tak silná.Bavilo mě to,kamera super,kostými super..co stálo s odpuštěním za h.... byly herecké výkony,ale chápu to,asi je těžký sehnat někoho kdo umí dobře jak tančit tak i hrát.

sunova.janina [seznam.cz] 08. 08. 2010

@APTV [email.cz]: souhlas....Písek je prostě nej =o)....jsem taky rodačka a jsem na to hrdá!!!

Paul.Fly [seznam.cz] 08. 08. 2010

Žádná kritika... =) jen chválím, dvacet minut skvěle zpracovaného materiálu, kde je stále co obdivovat =) rozhodně kvalitní práce =)

Mayrien [seznam.cz] 31. 07. 2010

Jsem si tak uvědomila, že moje narážka mohla znít docela blbě, tak to zkusím jinak :) : Námět docela fajn, líbí se mi kamera.. ale ta Slavíková je prostě už od pohledu máma u plotny, která by nikdy do takového klubu nevkročila. Já osobně bych volila někoho, kdo může být matka 17ti (nevím, kolik té slečně je) leté holky, ale je i mladistvá, svěží, energičtější, nějaký typ žen jako je Lucie Bílá, Yvetta Blanarovičová.. :-) Ale nic to nemění na tom, že paní Zuzana ''drsňačku'' zahrát umí, akorát mi tam prostě nesedla. Jinak celkem dobrá práce ;)

APTV [email.cz] 31. 07. 2010

Písek o5 nezklamal...jsem rád že jsem se tam narodil, jsem rád že jsou tam lidičky co umí !!!

Mayrien [seznam.cz] 30. 07. 2010

Ježiš, ta Slavíková je tam jak pěst na oko :o

PatrikMichalik [seznam.cz] 30. 07. 2010

Ježiš nic horšího sem nevyděl chápu že to asi dalo hodně práce ale měly by ste si vymyslet jinej děj a né kopírovat set-up nebo breakout , je v tom snaha ale jinak to nestojí za to jít na to třeba "do kina" no prostě nic moc herecký výkony taky nic moc , hodně ty děcka koukaly do kamer což je první a nevětší chyba chyba u filmu .Jinak chválím snahu ale za doporučení to nestojí.

Magog 30. 07. 2010

Film je sám o sobě hustej... a co to nevidím na konci 13 minuty... Martin Pořízek jako robot :D ...škoda, že je tam asi jen 10 sekund...

Jinak smekám... je to hodně dobře natočený film ;o)

Burzoaznikralicek [seznam.cz] 30. 07. 2010

Ach jo .. tuhle subkulturu nesnáším a to hlavně v prostředí bílejch kluků a holčiček co chodí nakupovat do Interšpárů..

Ale chápu, že to bude mít uspěch, jelikož v přesně takovýhle břečekách se spousta lidí vidí.

Co ostatní právě sledují

2:17 
Neuvěřitelná přednáška dvou žen středního věku, na…
zhlédnuto: 17 575×
Danndys [seznam.cz]
1:06 
pěkně
zhlédnuto: 2 252×
dj.horac [email.cz]