Nej 2011: Úřad práce nebo zázračné léčitelství?

Líbí se mi 2039 1 373 664 zhlédnutí Lide.cz Více a embed
7. 3. 2011 - Jedno z nej videí roku 2011. Stojí za to si ho připomenout. Natočeno 3. března 2011 kolem 12:00 před úřadem práce na Bělohorské. Mladý muž přijel v autě Audi Q7. Na místě čekal chlápek (asi bezďák), vyndal mu z auta vozejček, on si na něj sednul. Dotlačil ho na úřad a asi po 30ti minutách vyjeli ven. Zbytek ve videu.

Vaše komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášeni. Pokud nemáte účet na Seznamu, můžete se zaregistrovat.

Tumatenate [seznam.cz] 04. 04. 2012

To byl mladej Kalousek já ho znám.

petr.mauthner [seznam.cz] 25. 01. 2012

to je dneska normalni

emiel [seznam.cz] 30. 12. 2011

Mno co jestli nebyl podnikatel s obratem 50 000, tak mu stejně na pracáku daj uplný ho.vno. Těch pár tisícovak, co dnes pokládáj za životní minimum, by nestačilo ani na chod tý audiny.

ThunderHammer [seznam.cz] 29. 12. 2011

hehe to je neco to tu cist XD nekdo pise jak je to odporny kract ale nic stim neudela bo sam by kradl jak by mohl a ospravdlnoval by to rodinou detma atd atd . dalsi pise jak je to dobry kract sidit atd no aspon prizna to co vlastne sichni vedej a chteli by taky ze ?XD hehe de vydet ze lidi sou jen ovce sice trochu slozitejsi ale furt ovce XD
joooo a ktomu jak tu psal pan byl .jsem u toho XD vyte ze spousta slechticu vzdicky po nejakym case skonci pod gilotinou ze ?? No a pak na jejich misto nastoupej z rad tech nuzaku uplne stejni lidi XD a celi predstaveni jede odznova XD

byl.jsem.u.toho [seznam.cz] 13. 06. 2011

@bohunka.dankova [seznam.cz]: Proboha lid vzbuďte se... Všichni krademe jak straky. Je to jak ve středověku. Kradla šlechta a nuzáci jen makali a platili daně. Dnes není středověk a šlechtice nahradil podnikatel. Takže krademe všichni a Vy pracující lid držíte tento stát v chodu. Daně se zvedají jen z toho důvodu, protože krademe čím dál víc a nebýt Vás tak se stát položí. Proto platíte víc a víc.. Jenže stát potřebuje i nás podnikatele, protože děláme byznys. Úkoly jsou rozdané každý máme své zařazení. Vy dělejte své a my také své... Ano máte pravdu, že poctivých je víc. A tak to musí zůstat. Tak vzhůru do šichty mravenečci :-))

bohunka.dankova [seznam.cz] 13. 06. 2011

@byl.jsem.u.toho [seznam.cz]: no to se máte čím chlubit a co svědomí, to vám asi v úlém věku amputovali?no nemusí to trvat dlouho a ono na vás dojde a pak si prosím uvědomte za co!!!!!!!!!!!!!!

bohunka.dankova [seznam.cz] 13. 06. 2011

ahoj,mě se z toho zvedá žaludek i reakce jednoho pána jenž se chlubí tím jak se dá dávek zneužívat,ale proč mám doma manžela pracoval jako pokrývač ,nekradl ,poctivě platil daně,pak přišlo neštěstí a spadl,naštěstí to přežil, nemá kotník a má příšernou artritídu takže bolest při každém kroku,letos přišel o polovinu invalidky co bude dál holt pán s devíti zaměstnanci nepochopí ,ale já by jsem se styděla mnoho opravdu nemocných prichází o dávky a dostávají je hyeny ,přesto já věřím na boží mlýny a vím že mezi námi je méně vyžírkú a více poctivých lidí

Georg-n [seznam.cz] 13. 06. 2011

On tam z tou kamerou zrovna čekal a věděl kam jde.Lidi vzpamatujte se a neveřte každé blbosti co tu je.Proč to admin nesmaže už,je to tu hodně dlouho a podvrh.Psalo se z omluvou že to byl podvrh už dávno.

Georg-n [seznam.cz] 13. 06. 2011

Co tu štvete lidi proti invalidům.Toto přeci už dříve lítalo na netu a pak se zjistilo že je to podvod!!

ladik.lada [seznam.cz] 12. 06. 2011

@byl.jsem.u.toho [seznam.cz]: Ne, nebolí to. Ani ti to nezávidim. Podle toho jak ses rozepsal, tak ti to teď docela věřim, že to tak děláš. Gratuluju. Jsi schopnej a je vidět, že v tom umíš chodit. Každej jsme jiná nátura. Já bych to vážně neuměl. A to je ten rozdíl mezi náma. Nikdy se nebudu mít tak skvěle, jako ty a nikdy nebudu ze strany lidí tak obdivovanej a uctívanej, jako ty. Neřikám, že se mám špatně, ale rozhodně nepatřím k vrchním desetitisícům. Vím, že naši zákonodárci jsou svi.ně a zlo.ději na entou, ale kde by jsme byli, kdyby se takto choval každý. Tak že: Gratuluji, blahopřeji, hodně příjemných pocitů, ale děkuji, já nechci. Vím, že to v tobě spíš teď vzbudí jen pousmání,ale já osobně bych se vážně styděl.

Co ostatní právě sledují

13:10 
Pokud si myslíte, že už neexistuje nic, čím by vás Iveta…
zhlédnuto: 1 178 427×
ONE MAN SHOW
4:58 
Za 5 minut se naučíte štrúdl, který uválí a zavine i…
zhlédnuto: 308 134×
Menu domů
50:00 
Světové novinky, nelítostné testy, koncepty budoucnosti…
zhlédnuto: 41 089×
Autosalon