Bankovní institut vysoká škola se představuje

Pokud vidíte tuto zprávu, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Flash přehrávač, ani váš prohlížeč nepodporuje nativní HTML5 alternativu. Bez toho není možné sledovat videa na Stream.cz - stáhněte si Flash a nainstalujte přímo ze stránek výrobce.

Líbí se mi 199 941 zhlédnutí Lide.cz Více a embed
28. 3. 2012 - Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ) je nejstarší českou soukromou vysokou školou. Zakladateli Bankovního institutu VŠ byly subjekty působící v oblasti bankovnictví v čele s Českou národní bankou. Současně je BIVŠ první soukromá vysoká škola se strategickým zahraničním partnerem – významnou německou vzdělávací společností COGNOS AG. BIVŠ nabízí své programy, obory nebo kurzy nejen v tradičních ekonomických oblastech, jako je např. bankovnictví, pojišťovnictví, oceňování, ekonomika a management, ale také v oblasti managementu zdravotních a sociálních služeb, informačních technologií či práva. BIVŠ je moderní nejen svou nabídkou vzdělání, ale i podmínkami ke studiu, zejména díky své nově postavené hlavní budově v Praze, kde má možnost nabídnout studium i handicapovaným studentům. Více informací na www.bivs.cz.

Vaše komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášeni. Pokud nemáte účet na Seznamu, můžete se zaregistrovat.

acewestly [seznam.cz] 30. 09. 2012

peníze vznikají z ničeho !!!! (podle lidských zakonu) a pote az podle mnozstvý penez ktere s kvam lidem dostane , podle toho pak pracujete ( cele dny, cele tydny, celi zivot )
bankeři a ekonomove jsou nejvetsi skudci lidstva
je potreba tyto skudce povesit za koule do pruvanu.
doufejme ze buh ma alespon cit pro spravedlnost a ze to alespon jednou zmeni , že nedevolí takoveto zotrocovani lidi...

Co ostatní právě sledují

13:10 
Pokud si myslíte, že už neexistuje nic, čím by vás Iveta…
zhlédnuto: 1 178 431×
ONE MAN SHOW
4:58 
Za 5 minut se naučíte štrúdl, který uválí a zavine i…
zhlédnuto: 308 193×
Menu domů
2:00 
Redaktorka TV Nova Markéta Fialová bez skrupulí narušuje…
zhlédnuto: 119 623×
Události a zprávy